AZ9731-1C-12DC1
American Zettler
Prodotto No:
AZ9731-1C-12DC1
Descrizione:
40A MINI-ISO AUTO RELAY
In magazzino : 912
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Coil Power 1.6W
Switching Voltage 75VDC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current 133.3 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 90 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.8 VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Series -
Operate Time 7 ms
Mfr American Zettler
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7.8 VDC