AZSR131-1AE-24D(200)
American Zettler
Prodotto No:
AZSR131-1AE-24D(200)
Produttore:
American Zettler
Descrizione:
RELAY EV CHRG SOLAR SPST 35A 24V
In magazzino : 914
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 277VAC - Max
Contact Rating (Current) 35 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 58.5 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 410 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation Class F
Series -
Operate Time 20 ms
Mfr American Zettler
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 16.8 VDC