AZSR143-1AE-12D
American Zettler
Prodotto No:
AZSR143-1AE-12D
Produttore:
American Zettler
Descrizione:
RELAY EV CHRG SOLAR SPST 50A 12V
In magazzino : 846
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 277VAC - Max
Contact Rating (Current) 50 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 133.3 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 90 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.6 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating -
Relay Type EV Charging, Solar
Coil Insulation Class F
Series -
Operate Time 20 ms
Mfr American Zettler
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9 VDC