B0N0F40-140-349-445N
Bansbach easylift
Prodotto No:
B0N0F40-140-349-445N
Produttore:
Bansbach easylift
Descrizione:
STANDARD GAS SPRING
Guida per l'utente
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 13.740" (349.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Reset Force -
Series -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 100.04lbf (445.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 5.512" (140.00mm)