B0N0F50-150-348-135N
Bansbach easylift
Prodotto No:
B0N0F50-150-348-135N
Produttore:
Bansbach easylift
Descrizione:
STANDARD GAS SPRING
Guida per l'utente
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 13.701" (348.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Reset Force -
Series -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 30.35lbf (135.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 5.905" (150.00mm)