B0N0F50-150-348-180N
Bansbach easylift
Prodotto No:
B0N0F50-150-348-180N
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 13.701" (348.00mm)
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 40.47lbf (180.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 5.905" (150.00mm)