Bansbach easylift
Prodotto No:
B0N0H50-210-465-404N
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HIGH TEMPERATURE GAS SPRING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Reset Time | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 200°C |
| Length - Extended | 18.307" (465.00mm) |
| Impact Capacity per Cycle | - |
| Cushioning | - |
| Operation | - |
| Product Status | Active |
| Impact Velocity | - |
| Reset Force | - |
| Series | - |
| Type | Gas Spring |
| Technology | Pneumatic |
| Mfr | Bansbach easylift |
| Actuation Force | 90.83lbf (404.0N) |
| Features | High Temperature Seals |
| Stroke Length | 8.268" (210.00mm) |
| Package | Bag |