B30C-1125-569-OR
Brady Corporation
Prodotto No:
B30C-1125-569-OR
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
B30,B569,ORN,1.125" X 100 FT FIT
Guida per l'utente
Printer Name BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.125" (28.58mm)