EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B43231A9337M000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.757
$5.757
10
$5.1775
$51.775
50
$4.48685
$224.3425
100
$3.911625
$391.1625
500
$3.221336
$1610.668
1000
$2.991236
$2991.236
2500
$2.933714
$7334.285
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.87 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | B43231 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.898 A @ 20 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |