Casa / Circuit Breakers / BA1-B0-20-620-6B3-C
minImg
BA1-B0-20-620-6B3-C
Carling Technologies
Prodotto No:
BA1-B0-20-620-6B3-C
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 277 V