Casa / Circuit Breakers / BA1-B0-22-627-C27-D
minImg
BA1-B0-22-627-C27-D
Carling Technologies
Prodotto No:
BA1-B0-22-627-C27-D
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 27A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V