Casa / RF Diodes / BAP50-05W,115
minImg
BAP50-05W,115
NXP USA Inc.
Prodotto No:
BAP50-05W,115
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
SC-70
Descrizione:
RF DIODE PIN 50V 240MW SOT323-3
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Peak Reverse (Max) 50V
Capacitance @ Vr, F 0.5pF @ 5V, 1MHz
Diode Type PIN - 1 Pair Common Cathode
Current - Max 50 mA
Product Status Obsolete
Resistance @ If, F 5Ohm @ 10mA, 100MHz
Supplier Device Package SC-70
Series -
Power Dissipation (Max) 240 mW