Casa / Diode Arrays / BAS70-05WFILM
minImg
BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
Prodotto No:
BAS70-05WFILM
Produttore:
STMicroelectronics
Pacchetto:
SOT-323-3
Descrizione:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
In magazzino : 9981
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323-3
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 70 V
Series -
Package / Case SC-70, SOT-323
Technology Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA
Mfr STMicroelectronics
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)