Casa / Single Diodes / BAS70E6433HTMA1
minImg
BAS70E6433HTMA1
Infineon Technologies
Prodotto No:
BAS70E6433HTMA1
Pacchetto:
PG-SOT23
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23
In magazzino : 29990
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr) 100 ps
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package PG-SOT23
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA
Mfr Infineon Technologies
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Current - Average Rectified (Io) 70mA