BAV3004W-7-F
Diodes Incorporated
Prodotto No:
BAV3004W-7-F
Pacchetto:
SOD-123
Descrizione:
DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123
In magazzino : 148648
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 240 V
Series -
Package / Case SOD-123
Technology Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 200 mA
Mfr Diodes Incorporated
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 225mA