BB3X24-8882/HIGHGEL
3M
Prodotto No:
BB3X24-8882/HIGHGEL
Produttore:
3M
Descrizione:
WIRE SPLICE BURIED CLS 100/200PR
Guida per l'utente
Number of Cable Pairs 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG
Series Better Buried
Length - Overall 28.00" (711.2mm)
Type Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable
Sheath Opening 17.00" (431.8mm)
Diameter - Inside 3.000" (76.20mm)