Casa / TRIACs / BCR10KM-12LA-1#B00
minImg
BCR10KM-12LA-1#B00
Renesas
Prodotto No:
BCR10KM-12LA-1#B00
Produttore:
Renesas
Pacchetto:
TO-220FN
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
BCR10KM-12LA - 10A MEDIUM POWER
In magazzino : 936
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 239
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Configuration Single
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5 V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 30 mA
Triac Type Standard
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-220FN
Voltage - Off State 600 V
Series -
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Mfr Renesas
Package Bulk
Current - On State (It (RMS)) (Max) 10 A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A @ 60Hz