BJ30-BDT-P
Autonics USA
Prodotto No:
BJ30-BDT-P
Produttore:
Autonics USA
Descrizione:
SENSOR, PHOTO, BGS REFLECTIVE TY
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 55°C (TA)
Ingress Protection IP65
Response Time 1ms
Sensing Distance 0.394" ~ 1.181" (10mm ~ 30mm)
Output Configuration PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Reflective, Background Suppression
Light Source Red (660nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series BJ
Voltage - Supply 12V ~ 24V
Mfr Autonics USA
Cable Length 78.7" (2000.00mm)