Casa / Fuseholders / BK/1A3400-10
minImg
BK/1A3400-10
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
BK/1A3400-10
Descrizione:
FUSE CLIP CARTRIDGE 30A PCB
Guida per l'utente
Fuseholder Type Clip
Termination Style PC Pin
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish Silver
Mounting Type Through Hole
Orientation Horizontal
Product Status Obsolete
Fuse Size 0.394" Dia (10mm)