Casa / Fuseholders / BK/1A5018-07
minImg
BK/1A5018-07
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
BK/1A5018-07
Descrizione:
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
In magazzino : 270
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Termination Style PC Pin
Current Rating (Amps) 15 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish Silver
Mounting Type Through Hole
Orientation Horizontal
Product Status Active
Fuse Size 0.197" Dia (5mm)
Series 1AXXXX
For Use With/Related Products 5mm Dia Fuses
Voltage 500V