Casa / Fuses / BK/FLB-120
minImg
BK/FLB-120
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BK/FLB-120
Descrizione:
FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color Gray
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 120 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 10kA
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series FLB
Voltage Rating - DC 32 V