Casa / Fuses / BK/FLD-100
minImg
BK/FLD-100
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BK/FLD-100
Descrizione:
FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 10kA
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series FLD
Voltage Rating - DC 32 V