Casa / Fuses / BK/GDA-V-630MA
minImg
BK/GDA-V-630MA
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
BK/GDA-V-630MA
Descrizione:
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 0.064
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.34 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, UR
Current Rating (Amps) 630 mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Product Status Obsolete
Series GDA
Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Voltage Rating - AC 250 V