Casa / Fuses / BK/GDB-3.15A
minImg
BK/GDB-3.15A
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
BK/GDB-3.15A
Descrizione:
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
In magazzino : 910
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 13
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.025 Ohms
Color -
Approval Agency UL, VDE
Current Rating (Amps) 3.15 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series GDB
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V