Casa / RF FETs, MOSFETs / BLC8G27LS-210PVZ
minImg
BLC8G27LS-210PVZ
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLC8G27LS-210PVZ
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
8-DFM
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT12513
Guida per l'utente
Configuration Dual, Common Source
Current Rating (Amps) -
Current - Test 1.73 A
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-DFM
Power - Output 65W
Series -
Package / Case SOT-1251-3
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.6GHz ~ 2.7GHz