Casa / RF FETs, MOSFETs / BLC9G27LS-150AVZ
minImg
BLC9G27LS-150AVZ
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLC9G27LS-150AVZ
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
DFM6
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751
Guida per l'utente
Configuration Dual, Common Source
Current Rating (Amps) -
Current - Test 400 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DFM6
Power - Output 150W
Series -
Package / Case SOT-1275-1
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.5GHz ~ 2.69GHz