BLF6G27-10,118
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLF6G27-10,118
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
CDFM2
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975B
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) 3.5A
Current - Test 130 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package CDFM2
Power - Output 2W
Series -
Package / Case SOT-975B
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.5GHz ~ 2.7GHz