BLF8G24LS-100VJ
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLF8G24LS-100VJ
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
CDFM6
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT1244B
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) -
Current - Test 900 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package CDFM6
Power - Output 25W
Series -
Package / Case SOT-1244B
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.3GHz ~ 2.4GHz