Casa / RF FETs, MOSFETs / BLF8G24LS-200PNU
minImg
BLF8G24LS-200PNU
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLF8G24LS-200PNU
Pacchetto:
SOT539B
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 17.2DB SOT539B
Guida per l'utente
Configuration Dual, Common Source
Current Rating (Amps) -
Current - Test 1.74 A
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT539B
Power - Output 60W
Series -
Package / Case SOT-539B
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.3GHz ~ 2.4GHz