BLF8G27LS-100U
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLF8G27LS-100U
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
SOT502B
Descrizione:
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) -
Current - Test 900 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT502B
Power - Output 25W
Series -
Package / Case SOT-502B
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.5GHz ~ 2.7GHz