BLL8H0514-25U
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLL8H0514-25U
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
SOT467C
Descrizione:
RF FET LDMOS 100V 21DB SOT467C
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) -
Current - Test 50 mA
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package SOT467C
Power - Output 25W
Series -
Package / Case SOT-467C
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.2GHz