Casa / RF FETs, MOSFETs / BLL8H0514LS-130U
minImg
BLL8H0514LS-130U
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLL8H0514LS-130U
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
CDFM2
Descrizione:
RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135B
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) -
Current - Test 50 mA
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package CDFM2
Power - Output 130W
Series -
Package / Case SOT-1135B
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.2GHz ~ 1.4GHz