BLP0427M9S20Z
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLP0427M9S20Z
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
SOT-1482-1
Descrizione:
BLP0427M9S20Z/SOT1482/REELDP
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) 1.4µA
Current - Test 100 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-1482-1
Power - Output 20W
Series -
Package / Case SOT-1482-1
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 400MHz ~ 2.7GHz