BLP15H9S10Z
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLP15H9S10Z
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
SOT-1482-1
Descrizione:
BLP15H9S10/SOT1482/REELDP
Guida per l'utente
Configuration Dual, Common Source
Current Rating (Amps) 1.4µA
Current - Test 60 mA
Voltage - Rated 104 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-1482-1
Power - Output 10W
Series BLP
Package / Case SOT-1482-1
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.4GHz