BLP15M9S30GZ
Ampleon USA Inc.
Prodotto No:
BLP15M9S30GZ
Produttore:
Ampleon USA Inc.
Pacchetto:
SOT1483-1
Descrizione:
BLP15M9S30G/SOT1483/REELDP
Guida per l'utente
Configuration N-Channel
Current Rating (Amps) -
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT1483-1
Power - Output 30W
Series -
Package / Case SOT-1483-1
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.5GHz