Casa / Labels, Labeling / BM71-94-175-342YL
minImg
BM71-94-175-342YL
Brady Corporation
Prodotto No:
BM71-94-175-342YL
Descrizione:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)