Casa / Speakers / BMS28-12B08H05CW150M
minImg
BMS28-12B08H05CW150M
BeStar Technologies, Inc.
Prodotto No:
BMS28-12B08H05CW150M
Descrizione:
SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 90DB
In magazzino : 61
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Termination Wire Leads with Connector
Size / Dimension 1.102" Dia (28.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series BMS
Type General Purpose
Power - Rated 800 mW
Technology Magnetic
Power - Max 1.2 W
Frequency - Self Resonant 650Hz
Mfr BeStar Technologies, Inc.
Material - Cone Polyethylene Naphthalate (PEN)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Port Location Top
Package Box
Impedance 8 Ohms
Efficiency - dBA 90.00
Efficiency - Testing 100mW/100mm