Casa / Fuses / BP/ATM-15ID
minImg
BP/ATM-15ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BP/ATM-15ID
Descrizione:
FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC 1=2 PCS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Response Time Fast Blow
Color Blue
Approval Agency UL
Current Rating (Amps) 15 A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.430" L x 0.150" W x 0.350" H (10.92mm x 3.81mm x 8.90mm)
Product Status Active
Series ATM
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Blade, Miniature
Voltage Rating - AC 32 V