Casa / Fuses / BP/FMX-30ID
minImg
BP/FMX-30ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BP/FMX-30ID
Descrizione:
FUSE AUTO 30A AUTO 1 PER CARD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time -
Color Pink
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.470" L x 0.430" W x 1.00" H (11.93mm x 10.92mm x 25.40mm)