Casa / Fuses / BP/MAX-30ID
minImg
BP/MAX-30ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BP/MAX-30ID
Descrizione:
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE MINI
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color Green
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension -
Product Status Active
Series MAX
Voltage Rating - DC 32 V