Casa / Pads, Sheets / BP100-0.005-00-1010
minImg
BP100-0.005-00-1010
Bergquist
Prodotto No:
BP100-0.005-00-1010
Produttore:
Bergquist
Descrizione:
THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity 0.52°C/W
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 254.00mm x 254.00mm
Material Polyimide
Thermal Conductivity 0.8W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0050" (0.127mm)