BP3200-C-F-48
Bivar Inc.
Prodotto No:
BP3200-C-F-48
Produttore:
Bivar Inc.
Descrizione:
LED ENGINE P3200 6500K 48" STRIP
Guida per l'utente
Lens Type Domed, Clear
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection -
Termination Style Cable with Connector
Housing Material Plastic
Profile (W x H) 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Approval Agency CE, UL
Product Status Obsolete
Series Peninsula P3200
Power - Rated 16.0W
Length 48.00" (1219.2mm)
Voltage - Supply 24VDC