BSPD0180DINL
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPD0180DINL
Descrizione:
0-180V DATA SIGNAL DIN RAIL L -
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 127VAC, 180VDC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, CSAus, UL
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 20 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 10 kA
Series BSPD
Type -
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 233 V