BSPD24DINLHF
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPD24DINLHF
Descrizione:
24V DATA SIGNAL DIN RAIL L - L H
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 23.3VAC, 33VDC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency ATEX, CE, CSAus, UL
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 20 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 10 kA
Series BSPD
Type -
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 102 V