BSPH2A60D60LVR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPH2A60D60LVR
Descrizione:
60V HYBRID DIN LV SPD REMOTE
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 75VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, KEMA-KEUR
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 4 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 2 kA
Series BSPH
Type Type 3
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 730 V