BSPH31000YPV
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPH31000YPV
Descrizione:
1000 VDC 3 POLE Y CONFIGURATION
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 1.17kVDC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1 kV
Mounting Type DIN Rail
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 40 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 12.5 kA
Series BSPH
Type Type 2, Type 4
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 4 kV