BSPM1240S2G
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM1240S2G
Descrizione:
VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 385VAC
Operating Temperature -
Form Base + Module
Approval Agency CE, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.5 kV