BSPM1440TNR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM1440TNR
Descrizione:
VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 440VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Type Type 2
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 2 kV