BSPM3150TNCR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM3150TNCR
Descrizione:
VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 150VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 40 kA
Type Type 2
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 700 V