BSPM3208WYG
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM3208WYG
Descrizione:
VARISTOR 208V 40KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 550VAC
Operating Temperature -
Form Base + Module
Approval Agency ATEX, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.8 kV